Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Michiel Bottinga
Coach Chris Leenders
Coach Bas Wijnheymer
Aanvoerder Noud van Looijen
Aanvoerder Friso Snellink

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Cranendonck H1 Peel en Maas H1 14:30
Deurne H1 Heesch H1 14:45
Eersel H1 Wijchen H1 14:30
Meerssen H1 Berlicum H1
Nova H1 Nuth H1 14:45

Teamsponsor

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Wijchen H1 9 25 8 1 0
2 Deurne H1 9 21 7 0 2
3 Nova H1 9 21 6 3 0
4 Meerssen H1 9 16 5 1 3
5 Peel en Maas H1 9 15 5 0 4
6 Berlicum H1 9 12 4 0 5
7 Nuth H1 9 12 4 0 5
8 Eersel H1 9 7 2 1 6
9 Cranendonck H1 9 3 1 0 8
10 Heesch H1 9 0 0 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt HC Cranendonck H1 14:30 uit
15 mrt HV Meerssen H1 14:45 thuis
29 mrt Eersel H1 14:45 thuis
5 apr M.H.C. Deurne H1 n.n.b uit
19 apr Mixed Hockey Club Heesch H1 13:00 thuis
10 mei MHC Wijchen H1 14:45 uit
24 mei Hockeyclub Berlicum H1 n.n.b uit
7 jun HC Nova H1 14:45 uit
14 jun HC Nuth H1 14:45 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Nuth H1 Nova H1 2-7
Berlicum H1 Meerssen H1 2-3
Wijchen H1 Eersel H1 2-1
Heesch H1 Deurne H1 0-4
Peel en Maas H1 Cranendonck H1 6-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Nova H1 Heesch H1 8-1
Cranendonck H1 Nuth H1 2-4
Deurne H1 Wijchen H1 4-5
Meerssen H1 Peel en Maas H1 3-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Berlicum H1 Eersel H1 5-0
Cranendonck H1 Nova H1 0-2
Wijchen H1 Heesch H1 7-1
Nuth H1 Meerssen H1 4-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Eersel H1 Peel en Maas H1 0-4
Deurne H1 Berlicum H1 3-1
Meerssen H1 Cranendonck H1 4-0
Nova H1 Wijchen H1 3-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Nuth H1 Eersel H1 3-2
Meerssen H1 Nova H1 1-1
Berlicum H1 Heesch H1 5-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Wijchen H1 Berlicum H1 4-2
Deurne H1 Nuth H1 8-1
Heesch H1 Peel en Maas H1 1-5
Eersel H1 Cranendonck H1 3-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Cranendonck H1 Deurne H1 0-3
Nuth H1 Heesch H1 7-0
Peel en Maas H1 Wijchen H1 1-2
Meerssen H1 Eersel H1 7-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Nova H1 Berlicum H1 4-0
Deurne H1 Meerssen H1 5-3
Heesch H1 Cranendonck H1 0-2
Wijchen H1 Nuth H1 8-1
VRIJDAG 8 NOVEMBER 2019
Peel en Maas H1 Deurne H1 2-5
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Peel en Maas H1 Berlicum H1 5-2
Eersel H1 Nova H1 1-1
Cranendonck H1 Wijchen H1 1-6
Meerssen H1 Heesch H1 4-0
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Peel en Maas H1 Nova H1 2-5
Berlicum H1 Nuth H1 8-1
Wijchen H1 Meerssen H1 5-3
Deurne H1 Eersel H1 4-3
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Eersel H1 Heesch H1 4-1
Cranendonck H1 Berlicum H1 0-5
Nova H1 Deurne H1 4-0
Nuth H1 Peel en Maas H1 1-3